Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fáj(t) a fejem pár...

Miért fáj(t) a fejem pár napja? Többféle képpen is.

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt arra keltem fel, hogy iszonyatosan fáj a fejem. De annyira, mint még soha. Leginkább a homlokom tájékán. Folytonos tompa fájdalmmal járt, amibe 10-20 percenként belenyilalt úgy, hogy a falat kapartam. Bevettem fájdalomcsillapítót, egy picit jobb lett, de még mindig volt folyamatos tompa fájdalom, és ugyan úgy jelentkeztek nyilaló fájdalmak, de legalább már nem elviselhetetlenül. Ez ment egész nap. Sokat pihentem, mert a monitor fénye, meg úgy minden fény zavart, ha sokáig tartott.

Aztán tegnap megint arra keltem fel, hogy nyilal a fejem homloktájékon, de ez szerencsére csak ébredésnél volt, és 1-2X jelentkezett aznap, de egész napos tompa fájdalom még minidg volt, igaz, az is enyhébb.

Ma felkeltem, már nem nagyon fájt a fejem ilyen módokon, viszont ma meg máshogy kezdett. Amikor lehajolok, vagy hirtelen forgatom a fejem, akkor fájdul meg (szerencsére nem elviselhetetlenül, de azért elég kellemetlen) megint homloktájékon és vagy hátul a tarkóm környékén. És ma jelentkezett itt-ott ízületi fájdalom, jellemzően comb- fenék és deréktájékon.

Szerintetek mitől lehetett / lehet?

Ilyen tünetegyüttes még nem volt soha nekem. De még csak a fejem se fájt soha ennyire és ilyen különös módon. Remélem holnapra jobb lesz.

Nehéz elmenni most orvoshoz ilyen covidos időszakban.

24/f (hamarosan 25)



2020. dec. 22. 01:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Arcüreg gyulladás
2020. dec. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Arktika válasza:

Homloküreg arcüreg gyulladás+ bemerevedtek az alsó derék-izületeid. Próbálj egészségesen táplálkozni, letenni a tejtermékeket, a cukros italokat édességeket,tartósitószeres dolgokat,alkoholos italokat, cigit letenni ha dohanyzol,

rendszeresen csinálnod kellene gyakorlatokat guggolásból földön ülésből előrehajlással, nekem is ugyanilyen gondjaim voltak ,

2020. dec. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!