Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tudok tenni, ha nem érzem...

Mit tudok tenni, ha nem érzem az ízeket?

Figyelt kérdés
Még szeptember végen voltam beteg, valószínűleg nem covidos, de az is lehetett. Az édes és savanyú ízeken kívül semmit nem éreztem. Úgy, ahogy szagokat sem. Mostmár a legtöbb ízt és illatot érzem, de vannak ételek, pl. egyes húsok, hagyma stb. amiknek másként érzem az ízeket. Nem úgy érzem, ahogyan ezelőtt, rossz az ízük. Tudtok ajánlani valamit? Ha volt már ilyenetek, mit csináltatok, mi segített?

#betegség #megfázás #COVID #Ízlésvesztés
2020. dec. 23. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Tippem nincs, de ugyanígy vagyok (13 napja vagyok Covidos).
2020. dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Arktika válasza:
Nekemis pont ilyen tüneteim voltak, amugy Laborban dolgozok, A köpetemet megvizsgáltam Mikroszkóppal, öszeraktam egészséges sejtekkel és láttam ahogy a sejteket valósággal felemésztik a nyálamból vett SARS2 virusok, tudod mint a filmekben
2020. dec. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rossz a szakács.
2020. dec. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!