Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire számíthatok gasztroentero...

Mire számíthatok gasztroenterologia vizsgálaton?

Figyelt kérdés

Szerintem refluxos tüneteim vannak, puffadás, gyomorgorcs., teltsegerzet.

A tukrozes elott van par vizsgalar vagy az mindig alap, ahhoz, hogy felallitsak a diagnózist?


2020. dec. 31. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Én Chron gyanúval mentem el gasztroenterológushoz. Egy beszélgetés, terepfelmérés után már szóltak is, hogy akkor a beöntésre mehetek mert ott helyben vastagbéltükrözést csinálnának. Igaz, 10 centiig jutottak el mert nem bírtam tovább.

Ezt csak azért mondom mert nálam egyből belecsaptak a lecsóba. Úgyhogy tényleg jobb, ha erre IS felkészülsz, hogy nálad sem fognak sz*rozni.

2020. dec. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Áaaaa jo, köszi. 4-én megyek, remeltem, hogy kicsit későbbre kapok idopontot, de legalabb hamarabb tulleszek ezeken
2020. dec. 31. 10:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megnézte a leleteim, átnyomkodta a hasam és adott időpontot tükrözésre.
2020. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltal azóta? Egyébként milyen? Nagyon szörnyű? Van aki le akar beszelni rola de ugy vagyok vele hogy inkabb most legyen rossz par percig (nem tudom meddig tart) mint, hogy kesobb kideruljon, hogy daganat csak nem nezettem meg idoben.
2020. dec. 31. 13:02
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen, nem kell megijedni. Sokszor voltam már gyomorra és béltükin is.
2022. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!