Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen vizsgálatokra számíthat...

Milyen vizsgálatokra számíthatok gaszrtoenterológián?

Figyelt kérdés
refluxhoz kapcsolódó tünetek,evés utáni gyomorfájdalom és rossz emésztés esetén?(éh gyomorra kell mennem)

2018. máj. 16. 15:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ha éhgyomor, akkor valószínűleg egy jó kis gyomortükrözésre. Kellemes egy vizsgálat, nekem múlt héten volt.
2018. máj. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Liz* ***** válasza:
Valószínű gyomortükrözés.
2018. máj. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nane...akkor ha azt nem vállalom, fölösleges elmennem, vagy lesz más vizsgálat is?
2018. máj. 16. 16:02
 4/12 Liz* ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne bevállalni, tényleg nem egy leányálom, de ki lehet bírni. Vagy pedig magán úton lehet, hogy meg tudják csinálni úgy hogy ne legyen semmilyen kellemetlenség (teszemazt érzéstelenítés, kapszulaendoszkóp ... )
2018. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ebben a cipőben járok, nekem gyomor tükrözésem lesz.
2018. máj. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

egy kis vérvételtől sokkos állapotba kerülök, egy ilyennél mi lenne...

mióta az időpontot kértük (egy hónapja) azóta már szinte teljesen megszűntek a tünetek, így meg főleg nem szeretném.

2018. máj. 16. 17:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Akár vissza is térhetnek a panaszaid. Én öklendezek még a fogkefétől is néha, de olyan kínom van, hogy én kértem beutalót tükrözésre. Tudom, hogy két tábor van, majd elválik pár nap múlva én melyiket erősítem. A rossz vagy ki lehet bírni csapatot... :)
2018. máj. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
a fogkefés rám is igaz volt, meg reggelente a hányás.. Ha még mindig olyan mértékben fennt állna mint akkor előbb rávenném magam, de így...
2018. máj. 16. 17:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Én elmegyek mindenképpen.
2018. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mit szedtél egyébként?
2018. máj. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!