Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek előfordulhat,...

Szerintetek előfordulhat, hogy végbélrákom van?

Figyelt kérdés

A tüneteim kb. egy hete kezdődtek, amikor nagyon kicsi mennyiségű vért láttam a WC-papíron. Megijedtem, de aztán rájöttem, hogy eléggé erősen töröltem és azóta ez a probléma elmúlt. Pár nappal később viszont folyamatos irritációt kezdtem érezni a végbelemben (mintha lenne benne valami, ilyen "csiklandozós" érzéshez tudnám hasonlítani a legjobban). Székletváltozás nincs, nem látok vért a székletben, gyomorproblémáim sincsenek, illetve az utóbbi tünet a véres WC-papír után jött elő (ez azért fontos, mert sokszor stresszelek azon, hogy valami komolyabb betegségem van egyéb tünetek megjelenésekor). Már kértem időpontot proktológusnál, de már annyira stresszelek ezen, hogy már aludni se tudok éjszakánként. Abban reménykedek, hogy egyszerű fertőzés vagy aranyér, szerintetek?


20/F



2021. jan. 4. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
17%

Még jó hogy fényképet nem csináltál és mutogatód .

Van 50000-fajta betegség most kizártál egyet .

2021. jan. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rákod
2021. jan. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy egyszerű aranyér lesz.
2021. jan. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez eléggé aranyérnek tűnik. Ne aggódj.
2021. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs rákod. Ez csak aranyér
2021. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Nekem az első aranyeremmell volt így szóval ne félj.
2021. jan. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!