Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mai napon EEG vizsgálaton...

Mai napon EEG vizsgálaton voltam. Hogyan lehet ezeket érteni? SOS. Hogy van ez?

Figyelt kérdés

Gyakori béta és 10-11Hz Alfa hullámok váltakozásából felépül háttér aktivitás regisztrálható.

Az elülső területek felé fiziológiás amplitudóredukcióval. Az amplitudó max 40-50 UV. Féltekei aszimetria. Fotóstimulatió desyncchronisál.Jó on off reakció.

Mit jelentenek ezek?



2021. jan. 7. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt az orvostol tudod megkerdezni. Lehet ezeket a leleteket csak a tuneteiddel egyutt lehet ertelmezni.
2021. jan. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Béta és az alfa hullámok jelenléte normális ébrenlétnél. A fotostimulációt az epilepszia diagnosztizálására használják , deszinkronizáció az jelenti, hogy a két agyfélteke nem teljesen azonosan reagál. Röviden ennyi.De ha tudod beszéld meg az orvossal
2021. jan. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ès ez a deszinkronizáció mitől lehet? A bal oldali testemet azt mindig gyengén éreztem. Bal fülemre éppen hogy hallok, gyerekkori balesetből. Összefüggésbe lehet?
2021. jan. 9. 18:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Erre kell a konzultáció és a további kivizsgálás. Lehet keringési probléma v. bármi.
2021. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Psyhiátriára karok évek óta. Azt vizsgálták hogy nem e vagyok epilepszia, mert a rosszulétek hasonlóak. Ambuláson mindig Szkizofrèn utazni depresszió. Súlyos depreszió, szorongás,pánik roham.

Ezektől lehet hogy a két agyfélteke nem egyformán reagál?

2021. jan. 10. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!