Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egészséges az ha este 10...

Egészséges az ha este 10 órától másnap reggel fél 9 ig alszok és még akkor is alig bírok felkelni? Valami bajom van? Miért alszok ilyen sokat ?

Figyelt kérdés

Máskor aludtam este 10-11 től reggel 5-6 óráig.Elég volt 5 6 óra alvás...De Mostanába állandóan nagyon sokat alszok és izgulok nem e vagyok beteg. Fáratnak érzem magam reggel alig bírok kikellni az ágyból és hülyeségeket álmodok több félét is. mit jelenthet ez beteg lennék?

Ti voltatok már így ?

Mi a véleményetek ?



#fáradékonyság, #sok alvás, #álmodás, #fáratság,
2021. jan. 8. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. jan. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az. Esetleg pajzsmirigy hormont lehetne nézni,TSH-t vérből.Háziorvos is meg tudja nézetni. De lehet fog mást is javasolni. Én akkor aludtam állandóan, amikor kiderült az alulműködésem. Az egekben volt a TSH-m, a maximális érték többszöröse. Jártányi erőm sem volt.
2021. jan. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Bár nem kaptam választ, de ha 12-18 év közötti kamasz vagy akkor simán lehet normális, hisz az ilyen idős szervezet nagyon nagy át alakuláson megy át, és általában sok új külső inger is éri az ilyen idős korosztályt. Ezek mint fárasztják a szervezetet és jóval több alvást igényelsz emiatt. Velem is volt ilyen tini koromban, sőt az összes ismerősömmel. Ha esetleg idősebb vagy akkor az is lehet amit a 2es írt.
2021. jan. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Cigi, egésznapos aggodalmaskodás, nem megfelelő folyadékbevitel. Inkább az önutálat ami kiválthatja ezt a leterhelt állapotot.
2021. dec. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!