Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek égő, szúró érzés volt...

Akinek égő, szúró érzés volt a húgycsövében mitől volt?

Figyelt kérdés
Már egy éve ezzel szenvedek és mindig ír a háziorvos antibiotikumot, de 1 hónap és megint érzem. Nem felfázásos érzés, hogy csíp a pisi hanem egész nap érzem ezt a diszkomfort érzést a húgycsőben. Voltam már nőgyógyásznál, nem talált semmit. Jövőhét szerdán megyek urológushoz.

#Húgycső, hólyag, urológiai,
2021. jan. 8. 20:03
 1/8 A kérdező kommentje:
És sürgető vizelési ingerem is szokott lenni ha keveset iszok akkor is
2021. jan. 8. 20:04
 2/8 anonim ***** válasza:
Felfázás, fertőzés. Ha párod van pláne. Ping pong
2021. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézz el a nemibeteg gondozóba is, szoktak csinálni tesztet mindenre. Egy év után nem késő már ez ? Jó én értem hogy szégyenli az ember, de azért hamarabb kellett volna végigjárni a dokikat.
2021. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem szégyellem hanem a háziorvosra hallgattam, de kár volt
2021. jan. 8. 21:19
 5/8 A kérdező kommentje:
Std szűrést minden bőr és nemibeteg gondozóban elvégzik?
2021. jan. 8. 21:58
 6/8 A kérdező kommentje:
És ha nem magánba megyek akkor is fizetős?
2021. jan. 8. 22:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor nem, de lehet beutalót kell kérni, vagy sztk-ba telefonalj be, hogy hova szeretnèl időpontot és kérnek e oda beutalót.
2021. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Voltam vizelet tenyésztésen, kíváncsi vagyok ez mit mutat majd ki. Urológus szerint heveny hólyaggyulladás, ezért kért tenyésztést, hogy pont a kórokozóra megfelelő antibiotikumot szedjem. Ha ezután se gyógyulok meg akkor elmegyek nemibeteg gondozóba. Vizelet tenyésztés amúgy nem mutatja ki hogy nemi betegség, csak a hüvely váladék tenyésztés, ugye?
2021. jan. 11. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!