Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 2-3 napja égető, fájó, szúró...

2-3 napja égető, fájó, szúró érzést érzek a húgycsövemben, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem folyamatos ez az érzés, hanem néha néha beszúróan jelentkezik, ráadásul vizeléskor egyáltalán nem éget, mint ahogy az az esetek többségében lenni szokott.

Urulógián szabadságolások vannak, össze vissza melóznak, maszek meg csak hétfőn tud fogadni. Mit csináljak?



2015. aug. 13. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz is elmehetsz, ha húgyúti fertőzést gyanít, az is adhat rá antibiotikumot (velem már volt így).
2015. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. aug. 13. 14:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Húgy úti fertőzés ,vagy prosztata gyulladás lehet .Ezen házi orvos nem tud segiteni .Mindenképp menj az urológiára,mert sürgős esetekben mindenki ellátnak .Mindenki nem mehet egyszerre szabira,de lehet hogy időpontot kell kérni .Magánrendelésen sem történik más,gyanitom az a doki vizsgál meg aki az SZTK ban is megvizsgálna.Rutinból ir gyógyszert,és elküld vízelet vízsgálatra .Majd 2 nap múlva vissza az eredménnyel hozzá .6-8 ezer egy vizsgálat .
2015. aug. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hugyuti gond.
2015. aug. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. aug. 13. 15:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Hármas, az én húgyúti fertőzésemen simán segített a háziorvos. Felírt antibiotikum tablettát, beszedtem, és már második napra kábé jól voltam, persze azért végigszedtem, ahogy kell.
2015. aug. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sokat igyál. Napi 4 litert legalább.
2015. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Voltam háziorvosnál, megcsinálták a vizelet tesztet, negativ. Azt mondta akkor nem tudja, menjek urulógushoz.
2015. aug. 14. 22:58
 9/10 A kérdező kommentje:
Voltam. Prosztatagyulladás. Ha vkinek ilyen gondja van, készüljön fel rá hogy a valagába a doki bizony kotorászni fog. Óriási, ajánlom mindenkinek! Amúgy antibiotikumot írt fel.
2015. aug. 17. 17:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki tudja, hogy ilyenkor kotorásznak. :) Hisz ott tudják megnézni a prosztatát.
2015. aug. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!