Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak az állandó...

Mit csináljak az állandó felső légúti betegséggel?

Figyelt kérdés
Késő ősztől késő tavaszig szenvedek felső légúti gondokkal. Enyhe, de ahhoz pont elég, hogy öt hónapon keresztül azért kellemetlen legyen. Kaptam novemberben Broncho-Vaxom, vagy Vackot, vagy mit. 11 ezer forint, 80-90 napig kellene védenie. Húsz napig szuperül is voltam, aztán visszajött. Orvos felírt D vitamint, meg valami cseppet, de azt végül nem vettem meg, mert a patikus elbizonytalanított. C vitamint szedek, zöldség-gyümölcs minden nap, még is ez van.
2021. jan. 8. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
A dt szedheted nyugodtan csak az immunrendszered erősíti
2021. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki az otthoni sóterápias készüléket.

A neten több félét találsz.

2021. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően talán góckutatást kellene végezni, mert esetleg egy gyulladásos góc okozza. Ha meg egyszerűen csak érzékeny vagy a felsőlégúti fertőzésekre, akkor folyamatosan kell gőzzel inhalálni, kakukkfű teát inni, azzal inhalálni ill. napi 1/4-1/2 kalmopirint bevenni (mint gyulladáscsökkentőt), köhögéscsillapítót, hurutoldót.
2021. jan. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tavaly én is folyamatosan beteg voltam, mikor kezdte a gyerekem az ovit. Mindig mindent elkaptam tőle. Idén már nem beteges, így én sem vagyok az. Nem lehet, hogy olyan helyen dolgozol, hogy sok a gyerek vagy van kisgyereked aki közösségbe jár? C, D vitamin + béres csepp és grapefruit csepp. Ezeket adom a fiamnak szeptembertől, azóta 1x volt náthás meg én is.
2021. jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. jan. 10. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!