Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szintén a kérdés, feji problém...

Szintén a kérdés, feji probléma, mi lehet az oka ennek?

Figyelt kérdés

Hello, szóval kérdés, hogy ha van esetleg orvos itt, vagy esetleg akinek hasonló dolog volt már, tekintve hogy hétvége van se tudom nagyon hívni háziorvost stb..

Szóval az a baj, hogy nem is feltétlen halánték résznél, attól kicsit hátrébb, mint ha nyomást éreznék egész nap a fejemben, de nem első alkalom, első alkalom, hogy kb egész nap érzem, vagy nyomás érzés, esetleg mintha jobban pumpálna az ér, de inkább az előző. Kivülről semmi nem látszik, kopasz fejem van szóval semmi, se tapintásra se fájdalom, csak ez a nyomás, amit kicsit intenziven érzem evés közben érthetően.

Előtte kis előzetes, mivel hátha nem legrosszabb dolgok okozzák, hogy most kb 2 hónapig csak ültem, tanultam, mozgásszegény életmód, utolsó hetekben egyre kevesebb alvás, végül elmúlt napokban napi 4-5, (de eközben is éreztem egyszer kétszer ezt) stressz természetesen, és tegnap kialudtam magamat és ma egész nap érzem, lehetséges több pihenés kell, de szóval kérdés, hogy esetleg lehet e valami komolyabb dolog jele?


Elnézést hogy ilyen hosszú lett, és köszönöm előre a segítséget, ha valaki tud.



2020. nov. 7. 17:37
 1/1 anonim válasza:
Szerintem pinend ki magad rendesen, ennyi..... meg tolj minden este egy 53%os hp-t......🤩🤩🤩🤩
2020. nov. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!