Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Nem akar elmúlni.

Mi lehet ez? Nem akar elmúlni.

Figyelt kérdés

2020 Júliusában írtam ki:

Én szerintem elkaptam ezt a korona cuccot. Belázasodtam, elmúlt kevesebb mint egy nap alatt, 2 napig semmi, aztán mellkasi fájdalom és a megfázás összes tünete, most már kifele jövök belőle így másfél hét után,kb 90%ban gyógyult vagyok de a mellkasom még mindig fáj.


Mozgásra, mély levegővételre nem fáj jobban, tehát gondolom a szív oxigén ellátottsága nem megfelelő. Sportolok is (most nyílván nem, mikor beteg vagyok). Egyszerűen kikészít ez a mellkasi fájdalom idegileg, hogy nem fog elmúlni, vagy valami komolyabb probléma jött most aminek nincs köze a betegséghez, csak egybeesett. Bal oldalt fáj ,nem sugárzik ki semerre.


Azóta voltam mellkas röntgenen semmi, szívultrahangon semmit nem találtak, voltam kontrasztos ct-n semmi, köpetvizsgálat semmi, vérkép semmi. Azóta is fennáll a hurutos köpet és az enyhe vissza vissza térő fájdalom baloldalt a mellkasomba, van hogy közelebb jelentkezik a szívemhez. 1 hónapja pedig állan be-be dugul az orrom.


2021. jan. 9. 16:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Az utolsó bekezdést most írtam hozzá. A kérdés kiírása óta voltam ezeken a vizsgálatokon.
2021. jan. 9. 16:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínű. Nekem is hasonlóak a tüneteim október vége óta.
2021. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Írj ha jobban lettél és azt is, hogy mitől. Nekem több, mint fél éve tart.
2021. jan. 9. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!