Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 17 eves vagyok oris kielegites...

17 eves vagyok oris kielegitesen kivul semmi mas nem volt meg a baratommal de egy ket hete faj a hasam a jobb vagy baloldalt vagy az alhasam vagy a gyomromnal vagy van hogy sehol petfeszek rak lenne bovebben lent?!

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem neten olvastam h csak elore haladott stadiumba van tunete es felek nincs szekrekedesem a menstruaciom faj de mindig rendesen megjon orvoshoz elmegyek majd de addig is felek h petefeszek rak lenne ha faj a hasam nem nagyon es ahogy irtam neha megszunik es mint mondtam szűz vagyok meg de nagyon felek hogy esetleg ez lenne

2021. jan. 10. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Csomo dolog lehet, menj el dokihoz es kerdezd meg miert faj.

Nekem is szurkal neha de ez emesztes siman lehet vagy hogy meg fog jonni stb... miert lenne rak?

2021. jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem most fog megjonni a doki azt mondta ne aggodjunk de ha akarunk elmehetunk egy gyerek nodokihoz es ht fena allnak az ilyenek is de nem tul valoszinu nalam
2021. jan. 10. 19:48
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazabol

Netre beirtam es ezt dobta fel

Emg meg sok mas dolgot de ez az egyik legrosszabb

2021. jan. 10. 19:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok

Szerintem nem kell aggodnod

2021. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szóval fáj a hasad erre ahelyett hogy bevennél valamit vagy elkullognál egy orvoshoz kiírsz egy kérdést erről de azt is lekell írnod mindjárt az elején hogy szeretsz szopni mert ez annyira fontos egy hasfájásnál.


Díjjat érdemelsz

2021. jan. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Irtam h megyek orvosho
2021. jan. 11. 07:49
 7/7 anonim ***** válasza:
oris...:)
2021. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!