Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Közel 1 éve, még az elején...

Közel 1 éve, még az elején finobban éreztem a torkomnál, hogy fáj nyelésnél csak az egyik oldala ivásnál. Most már nagyon idegesít hogy néha erzem,néha nem... Nem cigizek 30 éves vagyok. Mi lehet? Sz. Segitseget kerni

Figyelt kérdés

2021. jan. 11. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Esetleg orvos?😕 így távolról nehéz megmondani sajnos 😕
2021. jan. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Ha csak hideg folyadéknál érzed, akkor lehet hogy csak érzékeny a torkod, de inkább mutasd meg magad orvosnak.
2021. jan. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

1 éve... nagy dolog lenne elmenni orvoshoz?? Fül-orr- gégeszhez mondjuk...


Keress szakrendelést, kérj beutalót a háziorvostól, ha kell. 2 telefonhívás, 1 ötperces vizsgálat.


Vagy ülj még 1 évet és "idegeskedj".

2021. jan. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok minden miatt lehet. Bár a fertőzések / gyulladások nagy része néhány hét alatt elmúlik, de (nem szeretnélek se ijesztgetni, sem diagnosztizálni) elhúzódó fájdalom esetén előfordulhat komolyabb ok is a háttérben.


Viszont ha ilyen hosszú ideje érzed, szerintem már rég meg kellett volna nézetned orvossal.

2021. jan. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!