Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid óta nem érzem a szagokat...

Covid óta nem érzem a szagokat rendesen?

Figyelt kérdés
Kb 1-1,5 hónapja voltam covidos. Nem éreztem ízeket, szagokat. Visszatért minden, de pl múltkor panaszkodott apukám hogy trágya szag van mikor elmentünk egy település mellett, tesóm is de én nem éreztem. Mondták, hogy büdös a macska azt sem éreztem. Ciki, de a múltkor szellentettem barátom előtt és azt hittem eszre sem vette, de megérezte és mondta hogy egeszsegedre, pedig én nem éreztem. Normális ez? Mindenki átesett a covidon nálunk és mindenki érzi a szagokat.

2021. jan. 12. 01:51
 1/2 Angel3000 ***** válasza:
73%
Szia! Egy jó barátom esett át a virúson, neki is el ment a szag ès iz èrzèkelèse, de kb. 1 hónapra lassan visszatèrt, de nem tökèletes mèg mindig!
2021. jan. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%
Maradhat szövődményként is.
2021. jan. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!