Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van ertelme a maszk hordasnak...

Van ertelme a maszk hordasnak es az egyeb korlatozasoknak ha a virus tovabbra is terjed?

Figyelt kérdés

En ebbol azt kovetkeztetem le hogy a maszk nem hatasos, sot a tobbi intezkedes sem mert a fertozottek szama egyre csak no.

En kulfoldon elek, mi mar fel eve hordunk maszkot, sok ember elvesztette a munkajat, sok uzlet bezart de a virus meg mindig itt van. Miert jo ez a kormanyoknak hogy meg mindig probaljak tonkretenni az embereket, mikozben nyilvanvalo hogy az intezkedeseik nem segitettek semmit, csak artottak?

Ilyen intezkedesek mellett egy olyan virus meg mindig itt van ami 2 het alatt eltunik a szervezetedbol.

En naivan, tavaly tavasszal azt hittem hogy legkesobb nyar vegere minden helyre all de kezdtem ketelkedni mikor lattam hogy mennyire duborog a maszk biznisz es mennyi uzlet valtoztatott a szabalyzatan a covid miatt. Ez az egesz megvolt tervezve?


2021. jan. 12. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Lassan rá kell ébredned, hogy bár van vírus, de az intézkedéseket túllihegték. Nem kellett volna csődbe vinni vállalkozásokat, nem kellett volna az egész világot lebénítani. Az egész nem is a vírusról szól, hiszen az mindig volt, van és lesz is. Az egész a pénzről szól, meg arról, hogy az embereket meddig tudják kontrollálni. Meddig lehet az embereket hülyíteni. De főképp pénzről szól az egész.

Jó magam is külföldön élek, és én meg azt nem értem, hogy ha utazni akarok, akkor miért csak a privat (pénzért vásárolt) covidteszt a jó, és elfogadott. Az ingyenesen hozzáférhető NHS covidteszt amit nővér végzi el, nem jó.. Azt se értem, hogyha a franciák provat tesztet fogadnak el ( ami 150 font/fő) az miért nem jó a magyaroknak? Ott miért kell újabb pénzért vásárolt tesztet csináltatni ha az ember végig a kocsiban ül?? Na ezért vagyok benne biztos, hogy pénzről szól az egész. Még egy érdekesség. Sokan azért oltatják be magukat, hogy nyugodtan tudjanak utazni, és ne legyenek karanténban. Ma közölték az ismerősömmel akit pár napja beoltottak, hogy hiába van beoltva, covidteszre mennie kell, és a karantén rá is érvényes. Amikor rákérdezett, hogy miért, hiszen beoltották, közölték, hogy az oltás csak őt védi, ettől még másokat megtud fertőzni, ha épp covidos..na ennyit az oltásról.

2021. jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

En ebbol azt kovetkeztetem le hogy a maszk nem hatasos, sot a tobbi intezkedes sem mert a fertozottek szama egyre csak no.


Honnan tudod, hogy nélkülük nem nőne gyorsabban az új megbetegedések száma?

2021. jan. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy gyorsabban none e a fertozottek szama de azt tudom hogy most gyorsan nott a munkanelkuliek szama es azok szama akiknek a vallalkozasa tonkre ment vagy most a covid miatt extra kiadast szenved el.
2021. jan. 13. 10:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ertelme. Nalunk meloba pont a maszkosok lettek betegek xD nekunk meg semmi. Pedig nem tartottunk tavolsagot meg semmit soha. Am mi a sz@rert nemjo a sal maszk helyett?? Mitol mas egy rongybol varott maszk mint egy vastag sal?
2021. jan. 17. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amióta a buszon nem elfogadott a sál, kendő, csak a maszk, azóta én is azt gondolom erről az egészről, mint az 1-es. Üzlet ez, semmi más. Csak a tudatlan, hülye mondja azt, hogy ez konteó, viszont biztos vagyok benne, hogy a háttérből irányítják ezt az egészet. Kiknek a kezében van a média, meg a bankok többsége? Ezen kellene elgondolkozni. A gyógyszermaffiáról nem is beszélve. Ugye? Azok a jó kis gyógyszerreklámok, vagy 6 egy reklámblokk alatt. Minden összefügg.
2021. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!