Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meghalhatok ettol, vagy egy...

Meghalhatok ettol, vagy egy bolondsag?

Figyelt kérdés
Regen hallottam olyant, hogy ha "elindul" egy kek csik egy sebtol, pl elvagod az ujjad, akkor az felmegy a szivedig es meghalsz. En tegnap egy kenokessel(??) vagtam el az ujjam, ma mar piros es gennyes, es a sebnel tenyleg van egy halvany kek csik/er, es a karomon belul is, es az a kezem elegge faj. Nem akarom eltulozni, de csak ez jar a fejemben
2021. jan. 13. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
szia! szerintem szólj a szüleidnek, nem bolondság!!!
2021. jan. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
ha elkezd felefele menni akkor van a gáz! első vagyok
2021. jan. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Menj be egy Sürgősségire, mert elfertőződött. Kitakarítják, kapsz egy tetanusz és attól függően, hogy milyen gyulladt és mekkora a seb, antibiotikumot. Nem tudom hány éves vagy, de vidd magaddal az oltási könyved. Mert ha tizenéves vagy, akkor a tetanuszt lehet, hogy megúszod.
2021. jan. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem munkahelyen sértette fel az ujjam egy raklapból kiálló szög,raktam rá sebtapaszt,fájt..de csak 2 nap múlva vettem észre hogy egy viszonylag széles kb 2cm,halvány piros csík kúszik fel a karomon,már a könyök felett volt..rögtön mentem orvoshoz,ott megnéztét a sebet,lefertőtlenítették,raktak rá kötést,és kaptam gyógyszert,a nevére nem emlékszek,de 1000mg-os volt,ott be kellett vennem egyet..amikor hajnalban felkeltem már visszahúzódott a csík a csuklóm felé,másnapra eltünt.Mindez külföldön történt.
2021. jan. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amugy oriasi hulyesegnek tunhet es hulyen is fogalmaztam, de en ugy tudom/hallottam rola, hogy ez valid dolog,azert kerdeztem
2021. jan. 13. 08:52
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok...vannak népi hiedelmek ezzel kapcsolatban,nem tudom mennyire van valóságalapjuk,nem jártam utána,nem tudom mit okoz,de vmit biztos,mert az én esetemben azért elég gyorsan elszaladt a doki gyógyszerért..mondta hogy most,azonnal vegyek be egyet..
2021. jan. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!