Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem sejtitek mi lehet a...

Nem sejtitek mi lehet a bajom/bajunk?

Figyelt kérdés

Az alap angol tanár kovidos,és az alap angolos is (emeletes vagyok, de az osztálytársaim jó része alapos)


Egyik osztálytársam most nem jár iskolába nekem azt mondta nincs kedve járni(téli szünet óta) a szülei a tanárnak azt mondták, hogy beteg


Hétfőn este(11.) annyi volt csak a bajom, hogy nagyon vacogtam,fáradt voltam,nagyon fájtak a végtagjaim (de mondjuk mivel az egyik felmérő nem úgy sikerült ezért azt hittem ez csapódott le, tesin kicsit nehéz gyakorlatokat csináltunk: 20mp: fekvő, guggolás, hasprés, hegymászás és ezt 8*szor pihenő nélkül, a gyakorlatok közben volt 10mp, és mivel nagyon jó kondiba vagyok, 3 szoros országos, 5.világbajnok (Egerben volt) karatés, azt hittem kicsit izomlázam lesz)


Kedd este(12.) Nagyon gyengén éreztem magam, görcsölt a hasam, lázas voltam(38'8), ment a hasam, a szagokat és az ízeket mondjuk, hogy érzem de nem teljesen,pár mp.re elsötétült meg minden


Szerdán(13.) ugyan ezek amiket fent leírtam, de mostmár apukám is, annyi, hogy mostmár 38'3 alatt van a lázam(anyukám egészségügyi dolgozó tegnap kapták meg a vakcinát)


Ma is ugyanez, holnap kell jelezni az orvosnak, és ha nem javultam akkor megcsinálják a tesztet


Gyógyszert nem szedek széntablettát csak azért,hogy kipusztítsa belőlem a baktériumokat, viszont nagyon sok vizet, zöld teát iszom


Ha esetleg van ötletek, hogy ez milet akkor kérlek írjatok meg



2021. jan. 14. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ezek a tüneteim voltak. Nem halsz bele, maradj otthon igyál sok teát és kúráld ki magad:D
2021. jan. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is jó kondiban voltam, maratonra készültem, amíg le nem vert a lábamról. Először azt hittem, hogy tuleroltettem magam... Aztán nathaszeru tunetek, masnap már influenzara hasonlitott, aztán teszt és hoppá: pozitív korona...

2 hónapot pihennem kellett az esetleges kardiológiai szovodmenyek miatt

Kardiologusom javasolta a sportkorhazban. Most kezdtem el az edzéseket, de még szív ultrahangra és EKG-ra el kell mennem. :((


Egyébként nagyon erős vegtagfajdalmaim voltak, a hátam is nagyon fájt, olyan volt mintha meghuztam volna, eszméletlen fáradt és gyenge voltam. Szag és izerzekeles szépen lassan tűnt el. (Mindez novemberben volt)

2021. jan. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem ez covid. A széntablettának semmi értelme nincs, az nem "pusztítja a bacikat", meg a covid amúgy is vírus, és nem a bélben van, ahol a szén.


Sok teát kell inni, c és d vitamint szedni, pihenni. El fog múlni.

2021. jan. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De az amúgy is inkább a hasmenéses szedtem
2021. jan. 14. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!