Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok akkoris vesztek fel...

Lányok akkoris vesztek fel magassarkút ha elöre sejtitek hogy fájni fog?

Figyelt kérdés
2018. febr. 25. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha az alkalom úgy kívánja. Feleslegesen nem fogok szenvedni benne.
2018. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak kényelmeset pl egy kis sarkú csizmába elvagyok. Hogy ha tudom hogy fájna a cipőben vagy hogy ha új akkor nem venném fel.
2018. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Kényelmeset veszek és nincs ilyen probléma. Van 20 cm magassarkúm is 1500 ft ért vettem a kínaiba akciósan a polcomra dísznek szántam.

Kb 2 óra utan szenvedés benne ülve is ( egyszer kiprobáltam)

10 cm alatt szerintem kényelmes 5 cm alatt meg futni is simántudok benne.

Egy nagyon pici 20 éves lány.

2018. febr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
100%

Dehogy veszek :D konkrétan 1 db magassarkúm van, ami egy H&M-ben kapható vastag sarkú, csúszásmentes talpú, abszolút kényelmes darab, bár elég magas. És ami a fő, hogy nem is kopog, lévén a magassarkúk kopogása a járólapon kikészít.

Hegyes orrú, tűvékony sarkú papírvékony talpú darabokról szó sem lehet, más szenvedjen benne ha akar de én nem fogok.

2018. febr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van 2 kb 6 centis magassarkúm, egyik téli másik nyári meg egy 12cm-es sarkú de azt csak akkor veszem fel ha fél-egy óra és valami nagyon puccos esemény, pl párom ballagására felvettem de utána nem érdekel a csicsa ruha, rohantam (francokat, járni alig tudtam :D ) a kocsihoz a tornacipőmért.
2018. febr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha csak néhány órát hordom és az alkalom megkívánja, akkor igen, kibírom. De ha egy egész napról van szó, akkor már jobban törekszem a kényelemre.
2018. febr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sosem hordok, mert tramplizok benne, és a párom már így is alacsonyabb 4 centivel :D
2018. febr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!