Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1 éve tartó köhögésre valami...

Debremart kérdése:

1 éve tartó köhögésre valami spéci gyógyszer?

Figyelt kérdés
1 éve tart a köhögésem, voltam most nem rég tüdőgondozóba vele, de nagyon jók lettek a leleteim, aztmondta az orvos hogy nem talál hibát, jó minden de az elmondásom szerint ez teljesen az asztmára hajaz. Kiírt nekem inhalátort, már több napja használom de nem hat. Most én valamit fel is szoktam köhögni tehát nem száraz köhögésem van. Ha megnyomom az újammal a nyakamat ahol a kulccsont közötti rész van akkor teljesen ugyanaz az érzés amikor köhögnöm kell és kell is. Ha hideg vagy meleg levegő ér akkor szintén kell köhögnöm. Ha állandó hőmérsêkletű helyen tartózkodok akkor elmúlik egy idő után a köhögés. Már próbálkoztam ilyen Herbal köhögés elleni sziruppal is de az sem használt.

2021. jan. 14. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Reflux is okozhat köhögést. Azt is vizsgálták? Reflux akkor is lehet, ha konkrétan nem érzed a savas felböfögést.
2021. jan. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valamilyen allergia áll a háttérben.
2021. jan. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Refluxot nem vizsgáltak, az allergiát a patikába is mondták, hogy szerintük is inkább valamilyen allergia.
2021. jan. 14. 10:53
 4/4 Metionin ***** válasza:
Nekem ugyanez volt, azt mondták a tüdőgondozóban hogy enyhe asztma és elküldtek allergiavizsgálatra ami porallergiát mutatott ki. Volt inhalátorom de mióta újra rendszeresen sportolok, nem kellett.
2021. jan. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!