Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Máj, tüdő, mellhártya áttét....

Máj, tüdő, mellhártya áttét. Mik a kilátások?

Figyelt kérdés
Édesanyám 14 éve mellrákkal küzdött. 12 évig tünetmentes volt. 2 éve csontáttétet diagnosztizáltak nála. Viszont most a fent leírt áttéteket diagnosztizálták nála. Nem fogyott, van étvágya, ellátja magát szépen, jön megy. Aki volt már hasonló cipőben, mik a kilátások, mire számítsunk?

2021. jan. 15. 13:05
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Nagyon sajnálom, szörnyű ilyet olvasni is. Élni akarás mindennél fontosabb. Papának ott van a mama, van egy kis wíkendházuk a hegyen, ahol kertészkednek egész nap. Eddig csak a mellhartyan találtak kisebb foltokat, az egy hónappal ezelőtti cthez képest többet. És igen, pet-ctre kell mennie két hét múlva. Doki szerint időben elkaptuk ha baj lenne, de én bepanikoltam, mert azt olvastam hogy nagyon aljas és gyors lefolyású betegség. Anyukád reményt ad nekünk, kívánom neki a legjobbakat ☺️
2021. szept. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg időben elkaptátok szerintem. Ezzel még biztos sok gyönyörű éve lesz, főleg ha ő is ezt akarja és hisz benne. Minden rákos megbetegegedés aljas, de olyan nincs, hogy ha valaki fél évet élt egy fajtával csak akkor más is csak annyit fog... Lehet más még 10 évet is simán lenyom vele. Támogassátok, szeressétek, de soha ne lásson gyengének és ne sajnáljátok, szerintem ez is fontos.
2021. szept. 3. 09:16
 23/26 anonim válasza:
Sajnos nem egy városban élünk, de igyekszünk sokszor menni hozzá,mert a Mama hajlamos túlspilázni a dolgokat, amit meg is értek, sokszor őt kell nyugtatni és nem a Papát. Most egy csúnya megfázás miatt egy ideig nem tudunk hazamenni, de talán két hét múlva.☺️
2021. szept. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelők! Az Édesanyám hosszú és kitartó harc után múlt csütörtökön végleg elaludt. Köszönöm mindenkinek a támogató kommenteket és tanácsokat.
2022. febr. 28. 21:33
 25/26 anonim válasza:
Őszinte részvétem 🖤😓😓
2022. márc. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És ha bárkinek tudok segíteni tapasztalattal, tanáccsal, az írjon nyugodtan, és megpróbálok segíteni.
2022. márc. 1. 20:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!