Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért lehet folt a mellhártyámon?

Miért lehet folt a mellhártyámon?

Figyelt kérdés

Állítólag folyadék van a 2 lemez közt jobb oldalon. Most Ambrobenét és Aflamint kell szednem, 3-4 hét múlva kontroll röntgen lesz.

Átnézte a doki a régebbi felvételeimet, azt mondta, hogy az árnyék nagy része azokon is rajta van. Majd a kontroll röntgen után meglátjuk.

Nem dohányzok.

Mi lehet az ott?

Ha eddig is ott volt, akkor tüdőszűrőn miért nem szóltak róla?

37 éves nő vagyok.


Ultrahangon fedezték fel a kórházban, amire más panasz miatt mentem.


2020. máj. 21. 12:31
 1/8 Vacuolum ***** válasza:

[link]


Ritkábban szokott a nőknek tüdőrákja lenni. Úgy, hogy gondolom a maradék 3 közül valamelyik. Ha nagyon félsz, hogy tumor menj el egy ehez hasonló vérvizsgálatra. [link]

Ezeken általában látszik, ha valami rosszindulatú tumor van a szervezetedben.

2020. máj. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%

Szia.

Mell szakértő vagyok.

Ha küldesz képet privátba lehet meg tudom mondani a problémádat. Remélem semmi nagy gond nincsen.

2020. máj. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hevenyészve nézik át a tüdőszűrőn kapott felvételeket, az apró részletek elsikkadhatnak. Nem kell pánikolni, sokféle teratoma, rendellenesség létezik, amivel el lehet élni az idők végezetéig és amit felesleges megbolygatni. Feleségemnek is felfedeztek valamikor negyvenes éveiben a mellkas üregében egy lüktető értágulatot. Azóta 74 éves lett, gyakorlatilag kutya baja.
2020. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2es: nem mell. Mellhártya. Remélem, meg tudod különböztetni a kettőt, te nagy szakértő :)
2020. máj. 21. 13:13
 5/8 A kérdező kommentje:
Összefüggésben lehet vele, hogy délután 5-6 körül már nagyon fáradt vagyok? Ragadna le a szemem,alig bírom megetetni, megfürdetni a gyereket..
2020. máj. 22. 20:16
 6/8 A kérdező kommentje:
Elkezdett fájni..
2020. máj. 23. 10:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia mi lett végül.Én most mellhártya miatt fekszem kórházban.
2022. okt. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valami régi gyulladás volt. Szerencsére eltűnt a gyógyszertől. Mázli.
2022. okt. 19. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!