Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a mandulámmal?...

Mi lehet a mandulámmal? Talyog? Mandulakő?

Figyelt kérdés
Egy ideje tapasztalom, hogy az egyik oldalon viszket a mandulám es felette a lagyszajpad plusz kicsit vérbő a nyálkahártya. Szinte megkaparom ott egy kicsit a garativem és már vérzik is. Elmentem dokihoz ezzel az egyoldali panasszal, csinált tenyésztést, irt antibiotikumot de nem tenyészett ki semmi. Szte mandulagyulladas volt. Tehát kb feleslegesen szedtem, mivel nem volt bakterium es persze nem is hatott... Azt mondta a viszketés szerinte allergia de nem használ az allergia gyogyszer sem. Nem folyamatosan viszket, csak néha. Szerintem ez nem allergia. Ezen kivül folyamatosan evek ota mandula koveim vannak, de a mutetet nem javasoltak es most nagyon rossz izt erzek a szamban miatta es a sok kovon kivul eszrevettem a mandulamon egy kis ciszta szeru valamit. Olyan szinu mint a nyalkahartyam, de kis dudor a mandulamon. En mar a talyogtol kezdve mindent bebeszeltem magamnak.. Nemtudom mar hova menjek. A talyogot latjak ha belenznek a torkomba? Nem faj, de azt olvastam fajdalom nelkul Is lehet talyog. Plusz mi ez az egyoldali viszketes? Elkepzelheto hogy a mandulakovek miatt viszket?
2021. jan. 16. 13:53
 1/2 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Làtattlanul nehéz megmondani! Pròbàlj fotot feltölteni ròla!
2021. jan. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tisztítod otthon a mandulaköveidet? Nem tudom mi lehet a kis dudor, de vérzést és irritációt okozhat a mandulakő is.

Tényleg jót tenne egy kép a torkodról vagy egy videó.

2021. jan. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!