Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A covid osztályra be lehet...

A covid osztályra be lehet vinni laptopot?

Figyelt kérdés
Készülök hátha bevisznek, csak érdeklődök nem tudja-e valaki, hogy laptopot be szabad-e vinni a covid osztályra általában?
2021. jan. 17. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Be. Bár lehet, hogy ellopják. Magyar kórházakban ez elég gyakori.
2021. jan. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Ha a Covid osztályra készülnél, akkor nem a laptopoddal foglalkoznál, hanem azzal, hogy kapj végre levegőt!

Üdv: egy kórházi dolgozó

2021. jan. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és örülök hogy egy kórházi dolgozó is hozzászólt.

A panaszaim jelenleg nem mondhatóak "durvának" se láz, se íz / szag elvesztés, viszont gyengeség érzés, torok és tüdő fájdalom van. Egy ideje fennáll ez a helyzet, attól félek tüdőgyulladásom van.

Nem tudom hogy ilyen panaszokkal a covid osztályra kerülnék-e, persze nem szeretnék oda kerülni, ha tüdőgyulladásos is vagyok otthon is simán ellennék a megfelelő gyógyszerekkel.

Viszont jelenleg karanténban vagyok hozzátartozóim miatt, és nem tudom, hogyan kérhetnék segítséget. Engem csak azzal idegesítenek a hozzátartozóim, hogy (mivel már holnap jár le a 10 nap karantén) ez idáig ennyi nap karantén után "csak" ennyi tünetem van, és a karantén alatt segítséget hívnék, rögtön kirendelnék hozzám a mentőket, akik "nem orvosok" így a gyors teszten kívül (ha beigazolódna hogy covidos vagyok mégis) maximum annyiban tudnának a segítségemre lenni, hogy bevisznek...

2021. jan. 17. 09:05
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam benn covid osztályon, nem intenzíven: fennjáró betegek és válságos állapotúak is voltak vegyesen, szóval ha "jól vagy", simán beviheted - bár én nem vinnék egy kórházba ekkora értéket egy csomó személyes adattal, nem kívánom, de számításba kell venned, hogy hirtelen rosszabbul is lehetsz.
2021. jan. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!