Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Generalizált szorongás és...

Generalizált szorongás és gyógyszerek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, remirtát és demetrint szedtem 2 hónapig a generalizált szorongásomra, ami jól működött és a doki is meg volt elégedve velem, szépen javulok. Ugyanakkor ki írta a meglévő gyògyszerek mellé a propranololt. Egyenlőre mást nem tapasztalok, csak azt, hogy amikor este próbálok elaludni, abban a pillanatban mikor elaludnék, felébredek, mintha valamitől megijédnék, és elkezdt pár nagyobbat dobbani a szívem. A gyógyszertől lehet, vagy esetleg valaki találkozott már ilyennel?

2021. jan. 17. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel a szívverésre hat lehet.
2021. jan. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Károly farkasok ***** válasza:

Minden gyógyszer más hatással van a szervezetedre. Ezek kombinációja pedig méginkább megkeverik a helyzetet és nem ugyanúgy, ugyanaz a hatásuk mindenkire.

Én a te helyedben (én így csinálom...) Megpróbálnám külön külön szedegetni őket, megfigyelve a hatásukat, külön és együtt is...

Nagyapám vagy 25evig szedett egy marék gyógyszert minden nap és sosem volt jól... Aztán elkezdte külön szedegetni és válogatni köztük hasonló módon ahogy fennebb leírtam, végül én annyit tudok hogy egyik este a szemem láttára dobta bele a nagy zacskó gyógyszert a sporba és onnétol kezdve csak egyett-egyett, annak függvényében hogy mi volt a baja szedett be.

89eves volt mikor meghalt és az utolsó 8-10evben teljesen meg volt "fiatalodva" bármilyen hülyén hangzik...

2021. jan. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!