Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire biztok a kínai...

Mennyire biztok a kínai vakcinákban?

Figyelt kérdés
2021. jan. 18. 18:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Én egyikben sem bízom!
2021. jan. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
ők csinálták a vírust is csak értenek hozzá. :D
2021. jan. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Akkor már inkább a Pfizer. Pláne hogy ennek is mutyi szaga van.
2021. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Majd megnézem róla a vásárlói értékeléseket az aliexpressen, az alapján döntök.
2021. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Bármilyen oltás jöhet, kivéve Kínai és Orosz.
2021. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az a nagy baj, hogy az egész világot (főként a kevésbé fejlett országokat) elárasztó olcsó kínai tömegcikkek silány minősége alapján az átlagember valóban idegenkedik olyantól, amit saját testébe kellene beinjekciózni. Másrészt azonban nagyon hiányzik az, hogy elismert szakember elmagyarázza, mit is jelent az, hogy 50%-os a hatékonysága valaminek. Hogyan kell ezt értelmezni, hogyan vizsgálták ? Mert ugyebár a Pfizer oltóanyagára is csak 95%-os hatékonyságot mondanak. Tudni kellene, hogy a gyerekkorban megkapott BCG, diperte stb. oltásoknak, a Sabin-cseppeknek mekkora a hatékonysága, akkor legalább az átlagembernek lenne összehasonlítási alapja.
2021. jan. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Külön-külön sem bízom meg egyikben sem, egy mondaton belül meg pláne.
2021. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Ez az, semmi tájékoztatás! Ebből is politikai háborút csinálnak. Nekem az sem tiszta, hogy most akkor az egész ország területén beoltották az egészségügyi dolgozókat? Mert Nyíregyháza melletti kis faluban lévő öreg otthonban is oltották a gondozókat. Rokonom mondta. Ez hogy lehet, amikor azt mondják nincs elég oltóanyag?
2021. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ez hogy lehet, amikor azt mondják nincs elég oltóanyag?"


Nincs elég oltóanyag, ezért csak priorizáltan oltanak. Egészségügyi dolgozókat, veszélyeztetett időseket stb... De nem tudják kiszolgálni azt az igényt egyenlőre hogy mindenkit beoltsanak, aki az utcáról beesik hogy ő fel akarja venni a vakcinát. Ebben mi nem tiszta sor?

2021. jan. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%
Értem. Akkor várjuk a vakcinát. Nekem is fontos lenne, mert van egy sor krónikus problémám.
2021. jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!