Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felemelték a ripedonomat ,...

Felemelték a ripedonomat , mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 évig szedtem ripedont, nem érzem jól magam, álmos vagyok tőle egész nap , nem tudok figyelni, nem tudok dolgozni se, , este szedek 2 mg , depakine chronot 600 mg ,most reggel is 1 mg , délbe is 1 mg , nekem gondnokom van, szednem kell.

2021. jan. 19. 12:12
 1/7 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Mondtad az orvosodnak, hogy nem érzed jòl magadat tôle?
2021. jan. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen , mondtam.. De azt mondta , h ezt kell szednem.
2021. jan. 19. 12:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ez orvos hülye.
2021. jan. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És az előző adag az tök jó , volt , és erre meg felemeli.
2021. jan. 19. 13:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Szegény. Mi bajod van, mi a diagnózis?
2021. jan. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Engem is skizonak diagnoztizáltak de már 1 éve nem szedem.Nekem olanzapin volt.Próbálj meg róla leállni fokozatosan nekem sikerült.
2021. jan. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5/6 anonim. 6/6 anonim

Engem is skizonak nyilvánitottak , bipoláris zavar , egymásnak ellentmondó pszichiátriai vélemények, 3 véleménybe nem irják , a 4 be igen ..

Úgy , h én nem hallucinálok semmit , meg nem érzem a skizo tüneteit, ha valaki kicsit mániás az természetes, sok mindenki az mégse lehet le gyógyszerezni , én ezért nem értem az orvost.

2021. jan. 19. 14:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!