Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valami komoly baj lehet?

Valami komoly baj lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A problémám jobb mell alatti fájdalom, mely állandó. Kb 3 éve jelentkezett előszőr, akkor még nem aggódtam. A kezdetekben 1 óra alatt elmúlt. Azt hittem epe baj. Viszont később egyre többet előjött és már napokig is eltartott. Most pedig egy hónapja fáj, nincs más tünetem, problémám, csak bordaív alatti, mell alatti fájdalom. Illetve hát fájás néha, de az is elégé. Orvosnál persze voltam. 2 éve gyomor tükrözésen, most hasi ultrahangon, gerinc rengenen. Ezek negatívak lettek. Vér vétel is, ami többször megismételt. Tanácsokat várnék, mert sajnos eléggé aggaszt a dolog, illetve megkeseríti a napjaimat, a tanulmányaimra se tudok oda figyelni. Nem tudom, hogy hova kellene fordulnom még. Azon gondolkodtam egy rengent csináltatok. Lehet valami nagyon komoly baj?


21/l



2021. jan. 21. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
A stressz is okozhat szívtájéki fájdalmat, nagy problémát csak akkor okoz, hogyha a stressz nagyon hosszú ideig fennáll. De ez csak egy tipp biztosat csak egy komoly orvos Tudna mondani.
2021. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben csináltatnék egy mell ultrahangot. Nekem is fájt már a mellem miatt a hátam, van egy csomó nekem benne amit járok is ellenőriztetni. Ezek a fájdalmak olyan sokfelé tudnak sugározni, érdemes a mell irányában is vizsgálódni. Jobbulást kívánok 😊
2021. jan. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!