Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ma már kétszer volt alacsony...

Manócska1 kérdése:

Ma már kétszer volt alacsony a vérnyomásom,mit tehetnék? többi lent

Figyelt kérdés
ingadozó sajnos,de ma már kétszer ittam kávét mert az kicsit emeli,de már nem merek ésa szédelgek

2021. jan. 27. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, reggelizél és tízóraiztál? A helyes étkezés is számít. Valamint a mozgás is, nő a pulzus és a vérnyomás :)
2021. jan. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább sportolj, mozogj kávé helyett, mert az nem igazán ér sokat - elöször megemeli hirtelem a vérnyomást, utána fél órával meg az eredeti alá esik jóval, azaz többet árt, mint amennyit használ.

SOkkal többre mégy meg az egészságedet sem teszed tönkre, ha kávé helyett mozogsz, tornázol, ugrálsz 5-10 percet, a vérnyomásod helyremegy,

2021. jan. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
reggeliztem,tízóraizni nem szoktam.köszönöm majd többet mozgok
2021. jan. 27. 11:20
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Figyelj oda a cirkadián ritmusodra. Feküdj le időben, és lehetőleg azonos időpontban keljél minden nap. Igyál elegendő folyadékot, és a mozgás valóban fontos, de nem délután, vagy este, mert emeli a kortizolszintet, és nem tudsz jól aludni.
2021. jan. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2021. jan. 28. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!