Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Zsibbad a gyűrűs és a kisujjam...

Zsibbad a gyűrűs és a kisujjam, valamint kissé fáj a könyököm. Mi baj lehet?

Figyelt kérdés
Egy pár napja úgy érzem, hogy zsibbad a bal karomon a gyűrűs és a kisujjam valamint a könyököm is enyhén fáj. Az ujjaimat tudom mozgatni valamint a könyököm is csak alig érzékelhetően fáj. Nagyobb megerőltetésnek nem tettem ki, tehát valószínűbb, hogy csak kissé elnyomtam (mostanában sokat könyököltem) de akkor is aggaszt a dolog. El fog múlni egy kis idő múlva, vagy okozhat súlyosabb problémákat egy ilyen dolog?

2021. jan. 28. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy ideg csak valószínűleg. Nyilván ha nem múlik, dagad, elszíneződik, akkor orvos. Esetleg hívd fel a háziorvosod, mit lehet tenni.
2021. jan. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tenisz és/vagy golfkönyök 🤷‍♂️ ahhoz igazán nem is kell megerőltetni.
2021. jan. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!