Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tikkel a kisujjam, nektek...

Tikkel a kisujjam, nektek volt már ilyen?!

Figyelt kérdés

Negyedik napja remeg, vagyis inkább tikkel a kisujjam, kb 10-20 másodpercenként moccan egyet magától, ami egyátalán nem fáj, de nagyon idegesítő már. Néha –néha a bal vádlimban is megmozdul egy izom, néha a hüvelykujjam, vagy a jobblábam hüvelyke. Nem tudok jelenleg orvoshoz menni, és nagyon nagyon félek, hogy parkinsonom lesz, vagy valami!! Még csak 20 éves vagyok... Magnéziumot és Kalciumot fogok venni, mert egyenlőre mást nem tudok.

A kérdésem az lenne, volt e valakivel ilyesmi, elmúlt-e? Ez megnyugtatna. Az ismerősöm mesélte, hogy neki egyszer egy hétig remegett az orra, és elmúlt, de ez szerintem teljesen más… a válaszokat köszönöm.



2018. ápr. 15. 11:44
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nekem is volt ilyen párszor, baromi idegesítő, térdem is, szemhéjam is, de elmúlt pár nap alatt vagy 1 hét alatt nekem. Nem parkinson.

Stressz, fáradtság, kimerültség is okozhatja.

2018. ápr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!