Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mik okozhatják a tüneteim?...

Mik okozhatják a tüneteim? Agydaganat lenne?

Figyelt kérdés

KB novemberben kezdődött a fejfájásom és a szem tikkelésem ami az ünnepekre csillapodott, viszont karácsonyra covid pozitív lettem és azóta látászavarom is van. Emellett újrakezdődött a fejfájásom is, és a testem bármelyik pontján létrejönnek tikkelések. A látászavart leginkább úgy tudnám leírni hogy néha a kép amit látok jobbra balra vagy le fel rezeg. Néha a fülem is cseng, habár ez el hanyagolható. Szokott még a fülem is fájni, olyan mintha be lenne dugulva, de a házi orvosom bele nézett és nem látott semmit. Ezek mellett elküldött vérvételre, szemészetre és neurológushoz de sehol sem találtak semmit, igaz amikor neurológusnál voltam akkor még nem volt látászavarom. Szerintetek kéne aggódnom? Lehet valami komoly?

(az kimaradt hogy szédülni is szoktam és szemüveges is vagyok)



2021. jan. 29. 08:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát, megpróbálok visszajutni neurológushoz aztán vele megbeszélem majd hogy hogyan tovább :)
2021. jan. 29. 10:11
 12/13 anonim ***** válasza:
Privit irtam.
2021. jan. 30. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hello, jobban vagy azóta?
2021. jan. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!