Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet tapasztalni a...

Hogyan lehet tapasztalni a koronávírus tünetei közül az íz elvesztést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Napok óta beteg vagyok,és a szüleim kérdezik,hogy ízeket és szagokat érzek-e...szagokat azért nem érzek mivel be van dugolva az orrom...de az ízeket meg nem tudom,hogyan kell érezni....teát iszok akkor tea íze van...milyen étellel lehetne ezt megállapítani,hogy érzek e ízeket?(csípősebb dolgok)


2021. jan. 31. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Az orrdugulás nem tipikus tünete a covid-nek. Ha tea íze van a teának, akkor érzel ízeket.
2021. jan. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

A csípős az nem íz.

Bekötött szemmel próbáljad a következőket: só, cukor, citromlé. Ehhez kell egy segítő is, aki tudja, hogy mi micsoda, de te nem.

2021. jan. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy bedugult az orrod, még érzel erős szagokat. Érzel itt, te írod. Nálam korona alatt mindkettő teljesen eltűnt. Nem tudtam megmondani, hogy mit eszek vagy iszok. Hetekkel később tért vissza fokozatosan.

Ha rajtad egy kis orrspré segít, akkor ez nem korona.

2021. jan. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én amikor koronás voltam, konkrétan semmi szagot nem éreztem. Úgy képzeld el, hogy beleszagolsz az ecetbe és csak azt érzed, hogy valami marja az orrodat, de meg nem tudnád mondani hogy mi. Az ízeket meg egy ici-picit éreztem, bár lehet hogy csak azért éreztem úgy, hogy van íze, mert tudom milyennek kell lenni. Úgyhogy szerintem próbáld meg az ecettel, ha nem érzed a szagát, akkor tényleg nem érzed, a sima orrdugulástól azt még érzed.
2021. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!