Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerencsejáték függő vagyok....

Szerencsejáték függő vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy éve már rabja vagyok az online kaszinónak..felismertem magamban a függőséget de ennek ellenére nem tudom csillapítani a játék utáni vágyamat. Személyi kölcsönt vettem fel csak azért , hogy játszhassak. Itt értem el arra a pontra, hogy abba kell hagyjam, tenni kell ez ellen. Szerencsére jól keresek, viszont így a sok adósággal veszélybe került az anyagi biztonságom és a jövőm is. Nem tudom hogyan fogok ebből kikecmeregni, plusz mindenki elől titkolom a dolgot. Még ha nem is kapok építő jellegű, hasznos tanácsot..mindenképp ki kellett írjam magamból, ugyanis mások előtt, a családom, barátaim előtt titkolom a dolgot...

25 /F



2021. febr. 1. 16:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen intézetek, ahol segítenek a függőkön.
2021. febr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
20 éve vagyok alkohol, dohány, szerencsejáték függő. Elcsesztem az egész életem. Vállalhatatlan jövő vár rád, és egyszer élsz, így azt mondom hagyd abba azt a szart. Semmibe vezet.
2021. febr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%

Én azt javaslom hogy egyáltalán ne játssz többet,de tudom hogy nehéz csak ugy egyből abbahagyni.

De sztem csináld ugy hogy minden nap kevesebb időt játszol,és kevesebb pénz is.

Ha nem sikerűl akkor fordulj komolyabb segítséghez!!

SOK SIKERT!!

2021. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Van vmi anonim önsegítő szervezet, mint az alkoholistáknak, nem?
2021. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
Gondolj arra, hogy azt a pénzt a kormány feneketlen-lyukas zsebébe tömködöd...hülyének néznek, és élvezik hogy még több pénzt el tudnak tőled szedni, ráadásul önként.
2021. febr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Valamit nem csinálni a létező legegyszerűbb dolog. Persze függőségnél árnyalódik ez, de te még a szerencsésebb vagy: csak a dopaminadagodat hajtod. Millió mást csinálhatsz. Újíthatnál mesés gaming riget és küldhetnéd pay to win módban a csórók nagy örömére. Direktben puncira válthatod. De esküszöm még egy virágos ligetet csinálni az otthonodból és óriási összegekből fenntartani is sokkal komolyabb örömlöketeket ad, mint újabb kölcsönt bebukni, ráadásul, ahogy nagyon szépen leírták, a gazdáink feneketlen zsebébe kb közvetlenül.


Ha valóban motivál a nyerés, akkor tanulj meg nyerni! Legelőször azzal kezdeném, hogy arra alkalmas platformot választanék. Tehát ahol emberek szoktak nyerni, és inkább csak tudás és tapasztalat dolga fokozni a nyereséget. A szerencsejáték a f$2 ránk eső végén nem ilyen. Gondolom érted, mit mondunk neked mindannyian...

2021. febr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]


CSatlakozz be ide!

2021. febr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, sokat segítettetek már azzal is, hogy írtatok! Szerintem magamban le tudom ezt meccselni előbb vagy utóbb..sőt voltak hetek mikor egyáltalán nem játszottam, de ma is megtörtént..kaptam fizetést és -100e Ft. Ugyhogy elegem van az egészből
2021. febr. 1. 18:45
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Még az is jó "elvonás" lehet, ha keresel helyette valami pozitív függőséget... Pl. Maratoni-futás, vagy hasonló... :)
2021. febr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Rendzeresen sportolok egyébként..meg alapvetően társasági ember vagyok. Ez a karantén tette be nekem igazán a kaput. Tudjátok amikor hiába van hobbid(zenélek), hiába sportolsz , mindig ott vannak azok az üres percek amikor rá tud kapni az ember. Nem tartom magam egy hülyegyereknek, de ez kifog rajtam..legalábbis eddig kifogott. De ugye csak pozitívan..:)
2021. febr. 1. 18:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!