Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reggel büdös vagyok?

Reggel büdös vagyok?

Figyelt kérdés
Miért vagyok reggel büdös? Este lefürdöm alaposan, elalszom, reggelre már erősen hónaljszagom van, mint aki több napja nem fürdött. Egy szóval a fürdés hatása csak pár óráig tart. Egészségesen táplálkozom.18/F
2021. febr. 2. 11:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A bőrbaktériumok órák alatt elszaporodnak és bontják, ami bontható, hogy életben maradjanak és szaporodjanak. A bőr védő baktériumflórája alapvetően fontos szerepet tölt be a szervezet védelmében. Serdülőkorban megindul az illatanyagokat termelő mirigyek működése is. A kisgyerekeknek alig van szaga, a felnőttség biztos jele a "büdösség".
2021. febr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka is meg tud ám izzadni az ember, ha melege van. Ha éjjelre nem akarsz izzadásgátlót használni, próbálkozz hintőporral és egyéb alternatívákkal.
2021. febr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
mert kamasz vagy
2021. febr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
1. Mentél már be alsósok után az öltözõbe? Valami gusztustalan.
2021. febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az a baj ha most lenne suli már elég kellemetlen lenne, ezért szoktam reggel zuhanyozni csak most így a téli hónapokban nem lenne szerencsés. Régebben nem furodtem mindennap. (kb 6.7.osztályig)volt hogy 3 naponta. Mégis valahogy akkor mintha saját magamat tisztítottam volna. Legalábbis régebben nem éreztem magamon, szerintem mások sem. Anyukám mindíg szól ha érez valamit (Fiam de budos vagy)
2021. febr. 2. 12:04
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
használj dezodort lefekvés előtt
2021. febr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
Mégis mi az a hülyeség, hogy a téli hónapokban nem jó ötlet reggel fürödni? :D
2021. febr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát így is szétfagyom reggel:D Most oké hogy megtörölközöm de azért egy kicsi tuti h nedves maradok. És - 10 fokban sétálni vagy 15percet nemhiszem hogy szerencsés. Bár biztosan alkalmazkodás kérdése, egy idő után gondolom hozzászoknék, és már nem viselne meg, szval nem lennék tőle náthás vagyok ilyesmi:D
2021. febr. 2. 12:46
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, zuhany után kb. 15 perccel már alapból száraz vagyok törölköző használata nélkül. :D
2021. febr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Használd a törülközőt?
2021. febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!