Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Egy jó ismerősöm ma itt volt ebéden és pont ma 1 éve hogy meghalt a nővére leukémiában, és mesélte hogy milyen tünetei voltak. Ezek között mondta, hogy nagyon gyakran vérzett az orra, folyamatosan fáradt volt, fájt a feje, és rengeteget fogyott.

Ezeket magától mondta el, en nem kérdeztem semmit.


Nekem is hasonló tüneteim vannak, kb 1 hónapja magyon sokat fájt a fejem amit eddig annak tudtam be hogy szörnyű ez az időjárás, egyik nap 18fok gyönyörű idő, másiknap esik az eső.

Viszont az orrom is kb heti 2szer szokott vérezni. A hajam is egyre durvábban hullik. Emellett egy picit mozgalmasabb nap után nagyon fáradtak érzem magam, de valójában bármikor tudnek aludni.

Most hogy így gondolkodtam rajta, mivan ha nekem is ez a bajom?

Szerdán megyek vérvételre, de addig is ha valakinek voltak hasonló tünetei, mint nekem, és esetleg elmondaná, hogy mi lett az eredmeny akkor nagyon megköszönném. Most nagyon félek.


2021. febr. 6. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Leukémia.
2021. febr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hipochondriának nevezik.
2021. febr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerdáig várnék inkább, majd kiderül. Remélem semmi bajod, a leukémia igen valószínűtlen.
2021. febr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű a leukémia
2021. febr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Ne higgy nekik, csak meg akarnak nyugtatni. Már haldokolsz, sajnos.
2021. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
#2-nél a pont! :)
2021. febr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ugy érzem nem vagyok hipochonder csupán azért mert érdekel, hogy mi bajom van. Addig hogy hullik a hajam meg azt mondom jo, de nem tartom normálisnak hogy heti több alkalommal vérzik az orrom.

Es csupan erdekel, hogy mi bajom van. Belegondoltam hogy mivan ha velem is ez van, bár őszinten en sem tartom túl valószínűnek.

2021. febr. 6. 17:25
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
És mondjuk mi lett volna, ha agyonaggódás meg fantáziálás HELYETT elmentél volna a háziorvosodhoz, és kivizsgáltatnád magadat???
2021. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy lesz legalabb egy ilyen aki odaírja hogy menjek orvoshoz. Voltam elsőként elküldött vérvételre, amihez szerdára kaptam időpontot.
2021. febr. 6. 17:31
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg mi lett az eredmény, mit mond az orvos. Fejfájás és gyakori orrvérzés nálam is van egy ideje, most megijedtem.
2021. febr. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!