Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tudok csinálni a kórházban?

Mit tudok csinálni a kórházban?

Figyelt kérdés
Már többször voltam és most megint megyek, de kín szenvedés. Nagyon para hely nekem a kórház, így semmi nem köti le a figyelmem, mert olyan ideges vagyok. Se film, internet, könyv, semmi. Talán az vált be hogy barátnőmmel beszélgettem, ő mindig megröhögtetett. Múltkor a szobatársammal nagyon jóba lettem, vele nagyon gyorsan teltek a napok és egész végig jó hangulat volt. Viszont ez a szobatársas dolog a sokból csak 1x volt, vele nagyon egymásra találtunk egyetlen délután alatt, de ugye nem fogok ki mindig ilyet. Nagyon szükséges is lenne lefoglalni magam, mert ellenkező esetben csak stresszelek, de annyira hogy a pulzusom miatt olyankor hazaengedni sem akarnak. Ami meg ugye nem hiányzik.Van valami tippetek vagy ami nektek bevált, hogy gyorsabban teljen az idő?

2021. febr. 6. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig én is azt tudom mondani amit te leirtál olvass könyvet vagy nézz filmeket esetleg youtube videókat. Én ha stresszes vagyok és vágyok a nyugalomra szoktam asmr videókat nézni és meditálni relaxálni. Pont most tervezek egy meditációt elkezdeni. Ezek lehet hogy neked is segítenek a stresszt oldani
2021. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Miért mész be?

Ott általában nem szokás több időt eltölteni, mint feltétlenül muszáj.

2021. febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs többet eltölteni, de amennyit muszáj azt ki akarom bírni valahogy
2021. febr. 6. 21:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát de miért érsz rá bent? Addig van bent az ember, amíg nonstop vizsgálatokra jár.

Én nem is aludtam bent, csak akkor, amikor mondták, hogy hajnalban akarnak vért venni. Különben folyton le voltam foglalva az orvosoknál, vagy otthon voltam.

2021. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz, most nem tudom mi lesz, de eddig csak délelőtt, délután volt 1-1 vizsgálat és ennyi. Órákig szabad voltam, mondjuk lehet ezért is tartott 1 hétig, de nem én döntök. Gyerekosztályon vagyok, szóval nem járhatok ki-be
2021. febr. 6. 21:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az baj.

Esetleg vigyél be laptopot és nézz rajta filmeket!

2021. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én keresztrejtvenyezni szeretek, de az sokszor nehéz - euert le is köt meg nem is. Mobilon szókereső és a kedvencem a két kép közötti különbségek megtalálása. Ezenkívül vannak olyan játékok pl. Detektíves amiben meg kell keresni egy kupis szobában targyakat. Angolul szokott lenni, angolt is megtanulom igy. A szavakat. Hidden objects néven. Nagyon klassz. Illetve színező könyveket nagyon szeretem, ami nagyobbaknak van. Pl ilyenek: [link]
2021. febr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!