Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha meg kéne tippelnetek, hogy...

Ha meg kéne tippelnetek, hogy mikor lesz "vége" ennek az egész vírusnak/vírushelyzetnek, akkor mit mondanátok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem lehet előre semmit sem tudni, csak a ti véleményetekre vagyok kíváncsi. :)
2021. febr. 7. 01:00
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
tavasz?
2021. febr. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden viccet félretéve olyan 2-év kb de akkor is csak az hogy rájöjjenek semmit nem tudnak magával a vírussal kezdeni.


Ha a totális gazdasági válságot is hozzáteszem amit a hibás már-már félelemből elkövetett intézkedések hoztak létre akkor olyan 10-év kb.

2021. febr. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 mantis religiosa ***** válasza:
81%
Abban biztos vagyok, hogy tavasszal , de hogy melyik évben...
2021. febr. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Haha! Senki nem írt évszámot!
2021. febr. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

A vírusnak? Az marad, csak van rá gyógymód


Ha a korlátozásokat akkor nyár vagy késő tavasz. Rosszabb esetben ősz.

2021. febr. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Amíg jönnek a mutáns változatok, és a "hadd menjek Angliába hétvégére" mentalitás ünnepelt lesz minden médiában, addig nem lesz sok esély. A korlátozások maradnak még jó ideig. Enyhítés lesz, h ne zuhanjon meg a gazdagság. De amint jön egy újabb hullám, újabb intézkedések lesznek.


Oltás talán 1-2 év alatt megoldható, de csak időszakosan véd. És már nem férni hozzá, a túlvásárlás miatt.


A mutáns változat vakcinája újabb 1-1.5 év, mire kijön. Lesz vagy 4-5 változat és Folyamatos lesz a vakcina igény.

2021. febr. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Én idén augusztusra tervezem az esküvőm, eddig abban bíztam, hogy addigra már csak lehet "normálisan" megtartani. De az az igazság, hogy egyre kevésbé vagyok biztos ebben. A számok nem javulnak, kb minden héten találnak valami mutáns vírust, a kormány mintha arra játszana, hogy az összes vendéglátós csődbe menjen.

A másik oldalon viszont ott van az, hogy az emberek egyre türelmetlenebbek, megszegik a korlátozásokat, a vendéglátósok lázadoznak. Szóval ki tudja meddig lehet még ezt tartani. Szerintem idén tavasszal már enyhíteni fognak, kérdés, hogy mennyire és meddig. Igazi, maszk nelküli időszak szerintem már csak évek múlva lesz.

2021. febr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Ezaz! Mindenkit pontozzunk le! :) Beszállok, hátha jó lesz valamire.
2021. febr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 vonaton és buszon lehet több ember is és szabadban is. :)
2021. febr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!