Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit javasoltok belső aranyér...

Mit javasoltok belső aranyér kezelésére?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy jó ideje feltűnt, hogy székelésnél pici vércseppek vannak a papíron. Nem sok, max 2-3 csepp, és egy kis dudor is. Azt hittem, hogy túl nagy a mz ürítendő fekália és ezért a végbelem széle picit felszakad, ekkor csíp is egy pillanatig. Segitségül hivtam googlet, és valószínűleg belső aranyerem van. Viszont orvoshoz 1 hónap múlvára kaptam időpontot. Kérdésem, hogy addig mit tudok tenni ez ellen. Valami kúp/kenőcs ami segíthet a vizsgálatig?


Köszi



2021. febr. 8. 01:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Belső aranyérre kúp kell, a kenőcs nem elég jó.Nekem annak idején a Hemorid vált be, de a Reparont is sokan dicsérik.

Illetve érdemes mellette Rutascorbin tablettát szedni.

2021. febr. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kup persze, de szerintem kenocsot is ujjal oda lehet juttatni.
2021. febr. 8. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy azóta megoldódott már a problémád és remélem, hogy elmentél már vele proktológushoz. Nekem is volt belső aranyerem és Dr. Bánfalvi Péter vette kezelésbe egy gyűrűzés kíséretében, mert ezek sajnos nem igazán múlnak el maguktól.
2022. aug. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!