Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Idősebb koromra szeretném...

Idősebb koromra szeretném elkerülni az aranyeret, mit javasoltok hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés

2020. aug. 16. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Ne öregedj meg.

.

Van fiatal aranyeres is - és van idős aranyér nélkül.

2020. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Igyál elegendő folyadékot, egyél sok zöldséget, gyümölcsöt. Ha hajlamos vagy rá, akkor így sem fogod megúszni, tizenévesen is lehet valaki aranyeres.
2020. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Ha el akarod kerülni, ne járj arra, amerre ő.


Viccet félretéve ügyelj, hogy MINDEN NAP (lehetőleg reggel) legyen székleted. Kerüld az étolajakat, zsírral főzz. Egyél minden nap legalább kétszer zöld növényi rostot. Vizet igyál, ne a cukrozott lónyálakat. Sikítva menekülj, ha minden szar kis megfázásra antibiotikumot akarnak felírni. Mozogj eleget. És végezetül ne ücsörögj októberben a járdaszegélyen.

2020. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Kerüld pl. az erős, csípős ételeket. Én pl. 20 évesen kaptam, mert megettem két üveg cseresznye paprikát. Utána 5 nap szorulás és véres szósszal potyogó, kőkemény, borotva éles mini fasirtok, egy hétre rá az első igazán csípős két cseresznyepaprika kinőtt - immár az én ülepemen; 20 évig tartott, mire végre egy kenőccsel kikezeltem... De ez egy visszérbetegség, csak kellemetlen helyen van a visszér. Erőlködéstől, magas vérnyomástól, koleszterin lerakódástól, fizikai sérüléstől, felfázástól, baci fertőzéstől is begyulladhat az a környék és akkor megint csak sanszos az aranyérbetegség. Szóval ha átmész vegánba, aranyba csomagolt méregdrága bio zöldségeken élsz, sose fázol fel, sose kapsz fertőzést, 8 orvos a tanácsadód, akikre jobban hallgatsz, mint a szentírásra - ha nem vagy mázlista, akkor simán lehetsz mégis aranyeres - ez van... :(
2020. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Keveset, rostosat, sok zoldseget keves cukrot egyel, igyal sok vizet,renszeresen etkezz, rendszerese tojj es mozogj sokat!Ha szerencses is vagy elkerulod.A sok eves, nassolas egy rossz szokas, beidegzodes.Az elhizas igy jon letre.

A keves kajatol meg senki nem hizott meg!Ket- harom het fegyelmezett etkezes es megszokod.

Ha megis jelentkezik azonnal orvosold, mert magatol nem mulik eles ha elhanyagolod egyeleten keresztul szenvedsz.

Nekem 16 eves koromban volt, mert nospolyat ettem magostol rs s magok osszeallva ekeztek a "kijarathoz"! Egyenkent kellet kikaparnom magambol - borzalmas kinok kozott.

Vagy ket evbe telt mire ugy ahogy tunetmentes lett.Maig kenyesen kell vigyaznom, hogy hidegre ne uljek, mert azonnal jelentkezik!

Ha egyszer megszerzed husegesebb lesz hozzad mint barki!

2020. aug. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Igyál 1-2 felespohár extraszűz olívaolajat naponta erősítsd a csípődet előretoló izmokat. Talán a "stomach vacuum" gyakorlat is segít ebben, ha beszívod a hasadat,amitől feszesedik és erősödik a belső hasfalad.
2020. aug. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dokim azt mondta, higy igazából csinálhatsz bármit ha hajlamos vagy rá az akkor is lesz. De van aki csak 1x hibázik örökre megszívja és van aki folyamatosan hülyeségeket csinál ezért lesz rossz a végeredmény. Ha már van érdemes orvoshoz menni, mert a vérrög elindul máshová a szervezetbe cseszheted az életed. Ne egyél csipőset, sok rost, kevés cukor és inkább víz, rendszeres testmozgás, sosem fáz fel, stb...
2020. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha no vagy ne szülj... nekem nem is a szuleskor jött ki hanem azt követően a brutal szekrekedesemtol ami hónapokig tartott...
2020. szept. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legyél sovány. Ne tölts túl sok időt ülve.
2021. máj. 28. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!