Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagy bajban vagyok ?

Nagy bajban vagyok ?

Figyelt kérdés

Panaszaim és amit tudni kell. nem tudok nagywc-ni,állandóan felvan puffadva a hasam, és fáj feszül,de közben érzem,hogy éhes vagyok,és tudnék is enni,de a hasfeszüléstől nem tudok,napi 5-6 órát alszok.

Fáradt nem vagyok,se levert,tele vagyok energiával,fizikai munkát végzek,napi 8 órán keresztül árut parkolók,5-10kg ig. Rendszeresen eszek zöldséget gyümölcsöt,húst,fehérjét

Munka miatt is mozgok,de otthon is 1 órát,van egy kutyám akivel rendszeresen fél órát sétálunk,játszunk, futók vele,mellette otthon van egy elipszis trénert gépem,amivel heti 3x fél órát ezdek,a vízet utálom,de napi 1 litert megiszom,többi citromos gyömbéres víz valamivel ízesítem.3 litert iszok összesen.

Gondom:

18 éves koromig én napi 2x tudtam elmenni nagywcre,reggel suli előtt,és amikor hazaértem suli után,de valami megváltozott.

18 éves korom után elkezdett csökkenni,de nagyon nagyon lassan, feltűnés nélkül a wc-s,először kimaradt a reggeli,de délután tudtam,aztán fordítva,volt,hogy kimaradt egy nap,de utána ment minden magamtól,itt még nem sejtettem semmi rosszat,aztán eljött az idő kb 20 évesen már odáig jutottam,hogy magamtól 2 hetente 1x tudok csak,felkerestem a házidokit aki elküldött vérvételre,a pajzsmirigyet figyelték,minden rendben,nincs se pajzsmirigy alulműködés se túlműködés,elküldött gasztroenterológushoz aki tovább küldött egy másik kórházban ott csináltak beltükrőzést, bélmosast,rengeteg vizsgálaton túlvagyok már,de semmi, egészségesnek lettem titulálva az eredmények alapján,de ez nem normális,hogy most sem oldodott meg a nagywc-sem.


Próbáltam aloe Vera ital semmi

A mama 15 éves házi szilva lekvárja se csinált semmi,se a kefir,próbáltam méregtelenítést ezt [link]

Semmi hatása

Próbálkoztam ezzel is [link]

Semmi hatása.

Már Ricinus olajat is kaptam a doki azt mondta,hogy egy lovat meg kellett volna hajtson,de semmi


18 évesen 55kg voltam (152cm)

20 évesen 60

22 évesen 66

23 évesen 72kg vagyok, szörnyen érzem magam

Már személyi edzőt is felfoghadtam 1 évre,de semmi.

Teljesen elvagyok keseredve,nem tudom már mit tegyek,mit csináljak,valaki segítsen


2021. febr. 8. 05:39
 1/5 A kérdező kommentje:

Inzulinrezisztenciás sem vagyok

Nincs bélelzárodásom


Már pszichológusnál is voltam hátha lelki eredetű,de oké velem minden

2021. febr. 8. 05:41
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem eszek nassit,nem zabálok


Reggelim saláta amiben van paradicsom,paprika,répa, főtt tojás,2 bacon csík,ezt rárakom a pirítósra.


Ebéd épp amit főzök, változatos,bolognai,kurplis tészta,töltött paprika, gulyás, főzelék, rakottcsirkemell,rizs,hal,gyros..


Délután 15 fele alma vagy mandarin


Vacsora 19 után már nem eszek, általában szendvics,a reggeli megmaradt sálatával

2021. febr. 8. 05:46
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem a bélmozgással lehet probléma,lassú anyagcserével,azért gondoltam ezt,mert amikor mensizek olyan erős görcseim vannak,hogy tudok nagywcni.
2021. febr. 8. 05:49
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
76%
Nem tudom mi a probléma forrása, de ez lehet beidegződési zavar, illetve renyhe a bélmozgás. Talán másfajta hashajtó kellene, időnként azt is váltogatni kell.
2021. febr. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csináltass egy teljes körű vizsgálatot.

Lehet epe, cukor, stb. Bélbetegség is lehet. Sürgősen menj belgyógyászhoz.

2021. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!