Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem megy laptopom hangja,...

Nem megy laptopom hangja, kérlek seítsen valaki beállítani, mert nem hallok semmit?

Figyelt kérdés

Az online órák miatt ez nagyon fontos lenne, mert holnap tanítás és én nem hallok semmit a gépemen.

Mielőtt lecsatlakoztattam volna a fülesemet ment minden, most pedig semmit sem hallok, ami a laptopról kéne szóljon.

A fülhallgatóm márkája TellurPlus ha ez segít valamit a probléma megoldásában. Minden választ előre is nagyon szépen köszönök!



#probléma #hangprobléma #laptop #segítség bajban vagyok a gépemmel #windows 10 hang
2020. nov. 16. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:
vezérlőpult hang... és nézd meg aktiv e le is tudod tesztelni ott hogy szól e illetve lehet nem is az az alapértelemezt eszköz..
2020. nov. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!