Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 Hete 77kg voltam, most 71...

2 Hete 77kg voltam, most 71 vagyok.. naponta fogyok és fogyok...?

Figyelt kérdés

2 Hete 77kg voltam, most 71 vagyok.. naponta fogyok és fogyok

Nem sportolok nem csinalok semmit mert karanten van... élet módod váltottam az étkezésben..zöld teát iszom, reggelire zabkását,és ebédre vacsorára kevésebbet eszem mint amit amennyit szoktam... szerintetek ez Normális? Kezdek felni....?



2021. febr. 8. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
2 hét alatt -6 kiló az nem normális.
2021. febr. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Férfi, nő, fiatal, öreg??? 6 kiló az alapvetően nem normális, ha ez tényleg fogyás. De mondjuk nekem nőként simán van 5 kiló különbség a súlyomban a ciklus "ellentétes oldalain", ami egyébként pont két hét.
2021. febr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelgesd magad,nincs e más tünet de azért ne parázz feleslegesen. Mikor naponta 1x ettem egy tál zabkását esténként, 2 hét alatt 6 kilót fogytam én is. Az nagyon kipucol,jártam is a wc-re 2x egy nap. Nem ment a hasam de a mennyisége nőtt a végterméknek.

Ha pont egybeesik a fogyásod egy életmódváltással akkor szerintem csak az okozza. Ne feledd a zöld tea vízhajtó is és a szervezetben felhalmozódott szövetek közti vizet is kihajtja(ezt pótold rendszeresen),ez a víz is lehet akár 3-4 kiló is.


Mindenesetre figyeld magad.

2021. febr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogyan #3 irja, ha a kovetkezo 1-2 hetben nem fogysz heti 3 kilot az OK. Az elejen gyorsabb lehet a fogyas. Ha tovabbra is ilyen mertekben fogysz -> haziorvos.
2021. febr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2 het alatt ne vonj le kovetkeztetest.


Az egyiknel lehet volt benned 1.5 liter viz, meg mondjuk 2 napi kaja a beledbe :)

A masik meresnel meg forditva.


En mindig szerdan reggel felkeles utan merem magam.

2021. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!