Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek akkor is illene...

Szerintetek akkor is illene valamit adnom (és mit) a nővéreknek, ha csak 2x2 napot voltam kórházban, és semmi extrát (vagy pluszot) nem követtek el rajtam, naponta bejöttek kb 5 ször, és valami csekélységet tettek velem?

Figyelt kérdés

Lehetőleg ne ápolónő és orvos válaszoljon, kérném.

Én nem érzek indíttatás arra, hogy adjak valamit is bár tudom, hogy nincsenek túlfizetve, de, mi van, ha én sem?


2016. okt. 13. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell adni semmit. A te TB (bár most már nem úgy nevezik) járulékodból fedezik a kórházi tartózkodás összes költségét.
2016. okt. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért kellene adni, ez a munkájuk.
2016. okt. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom - azzal, hogy foglalkozhatnak velem (ezt nem kell félreérteni), szükség van rájuk státusz szerint, "munkát adok nekik".(igaz, alig csak - de akkor is. Egyébként most kaptak emelést, igaz, nem szakadnak meg bele, de be vannak ígérve újabb emelések a köv. években.
2016. okt. 13. 17:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Sose adtam senkinek, ha vagy a gyerekek vagy én voltam kórházban.

Én sem vagyok túlfizetve és az ügyfelek nem adnak semmit, de nem is várom el, mint sok orvos vagy ápoló...

2016. okt. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!