Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kollegám sokszor összedörzsölg...

Kollegám sokszor összedörzsölgeti a kezét kb. mint mikor fázik a kezed és sokszor rángatja a kezeit mintha egy zongorát püfölnél... Emellett mindenféle haszontalan dologról statisztikákat gyűjt. Ha mondasz valamit akkor jön a fact check. Mi baja van?

Figyelt kérdés

A srác 37 éves, egyedül él...

Ez betegség? Autista? Valamilyen idegrendszeri probléma? Nem tudjuk eldönteni, sokan félünk is tőle...

Látott már valaki ilyesmit?



2021. febr. 8. 09:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
miért féltek tőle?
2021. febr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az emberek 90%-a összedörzsöli a kezét, amikor fázik. A többi már valóban nem vall százas illetőre.
2021. febr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1es: azért mert ijesztő és nem tartom normálisnak, hogy valaki így viselkedjen. Sokszor megáll mögöttünk és csak néz... Nem szól, csak néz üres szemekkel.


2es: de itt nem arról van szó, dögvész meleg van a melóhelyen. Arra gondoltam, hogy valamilyen idegi probléma.

2021. febr. 8. 10:24
 4/12 A kérdező kommentje:
Kérdeztük már tőle hogy mi ez amit csinál, de nem válaszolt, kerüli a választ. Olyan mint mikor a légy dörzsölgeti a "kezeit", csak gyorsabban.
2021. febr. 8. 10:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy van valami szellemi fogyatékossága. Kérdés, hogy mindez mennyire akadályozza a munkában. A főnökkel beszéltetek már erről?
2021. febr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5ös: nem beszéltünk még a főnökkel erről. A feladatát ellátja, ezzel nincs gond. Ne értsétek félre. Intelligens srác, néha egész komoly dolgokról is lehet vele beszélgetni, sőt komoly véleménye van. Csak ezek a fizikai dolgai ijesztőek (nézése, a kézsistergetés - ja és eközben ásítani is szokott, meg vakargatja a tarkóját is, nem egyszerű...) Már szétgugliztam a netet hogy mi lehet ez, de nem találtam semmit ezzel kapcsolatban. Meg ha valamit mondasz neki, akkor addig nem nyugszik amíg annak az igazáról meg nem bizonyosodik vagy le nem csekkolja hogy nincs igazad és akkor elkezdi bizonygatni neked az igazát.
2021. febr. 8. 10:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Agymenők c. sorozatot. Onnan tudsz példát venni, hogy kell ezt kezelni.
2021. febr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7es: szeretem az Agymenőket, azonnan nem vagyok benne biztos hogy ez autizmus. De amúgy igazad van, hasonlít a viselkedése kicsit a Sheldonéra. Nem akarom megbántani sem, mert amúgy nem rossz ember, csak a női kollegák is említették hogy kerülik, meg hogy ijesztő és gondoltam kérdezek, hátha valakinek ismerős a szitu vagy orvos és felismeri a tünetek alapján.
2021. febr. 8. 11:49
 9/12 anonim ***** válasza:
És megkérdeztétek már tőle, hogy ezt direkt csinálja-e vagy önkéntelenül, illetve hogy tudja-e hogy ez másokat zavar, bennük félelmet kelt?
2021. febr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy autista. De ezt csak szakértő tudja igazolni, ő is csak akkor, ha van vele valaki, aki kiskora óta ismeri. Te nyugodtan tekintsd autistának, de ne beszélj erről neki.
2021. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!