Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ráfüggtem erre az oldalra?...

Ráfüggtem erre az oldalra? Hogyan szokhatnék le?

Figyelt kérdés

Szakítás után kezdtem el feljárogatni erre az oldalra, hogy eltereljem a figyelmemet. Így is jól megviselt, szóval muszáj volt valami. Azóta mindennap fellépek és körülnézek sok kategóriában, és segítek akinek tudok, viszont mostanában hogy újra elkezdődött az egyetem, úgy érzem csak az időmet pocsékolom itt.

Bevallom, valamennyire párt keresni is próbáltam itt (mivel most nem nagyon járok el sehova sem), de csak butácska vagy csúnyább lányokat fogtam ki.

Talán másoknak, akik hasonló cipőben járnak (mert szerintem vannak egy-ketten...), is hasznos lehet ez.



2021. febr. 9. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess privátban több lánnyal. Miután hirtelen nem válaszol egyik sem nem lesz sok kedved feljönni ide (bizonyított tény sajna)
2021. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Töröld a regisztrációd. Nem lesg kísértés.
2021. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hmm, kettes kicsit radikális, de célravezető, azt hiszem 🤔😂😂
2021. febr. 9. 22:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor is lesz kísértés. Nem tart sokáig újra regizni
2021. febr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jobb felső sarokban szokott lenni olyan X féle.
2021. febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Zárd be egy szekrénybe egy kis időre a telód és kicsit foglalkozz inkább a tanulással.
2021. febr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!