Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet örökös vesefájdal...

Hogyan lehet örökös vesefájdalommal élni?

Figyelt kérdés
2019 novembere óta élek folyamatos vesefájdalommal. Azóta volt 4 zúzásom, megszültem már 3 követ de még mindig van és fénysebességgel képződnek. Apámtól örököltem, ő már 70 éves és 5 éves kora óta él konstans fájdalommal. Rám is ez fog várni. Nem tudják az orvosok sem, hogy mitől van, de én már konkrétan öngyilkos akarok lenni a fájdalmaim miatt. Utálom az egészet. Hogy lehet ezzel együtt élni?

2021. febr. 11. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Dr House ilyen esetben valamiféle genetikai betegségben gondolkodna, ami a veséket érinti vagy valamilyen egyéb módon kihatással van rá, mert ugye az egyik szülőd is hasonló problémával küzd. Amúgy szerintem ÉN rákapnék a heroinra, majd ha az sem segítene, megölném magam.
2021. febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bíztató
2021. febr. 11. 22:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Borzasztó lehet. Nekem is családi "örökség" a vesegond, egyik rokonom vesedaganatban halt meg huszonévesen, és a család összes női tagja kínlódik a veséjével. Sajnos nekem is vacakol a vesém, jó nem ennyire, de rengeteget vagyok felfázva és szokott gyakran görcsölni is. Egyszer volt vesekövem is, amivel kórházba kerültem, na azt a fájdalmat nem kívánom senkinek sem. Belegondolni is rossz, te miken mész át és hogy az örökös fájdalom mennyire kimerít téged lelkileg-testileg. Gondolom, már több orvosnál jártál, de ne add fel, hogy találsz egy orvost, vagy intézményt, aki segít és kiutat mutat, esetleg külföldön.
2021. márc. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Endokrinologia?

24 órás vizeletgyűjtés?

Mi a kő összetétele?

Diétát tartasz?

2022. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!