Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vesekövesek érdekelne, hogy...

Vesekövesek érdekelne, hogy ilyenkor normális ha minden lélegzetre felerősödik a vesefájdalom?

Figyelt kérdés

Ma hajnalban begörcsölt a bal vesém,de reggel már mindkét oldalt fájt.

Előfordulhat kétoldali vesefájdalom kő esetén?

Mennyi idő volt mire elmúlott nektek ez a fájdalom?

Pénteken kezdődött azt hittem felfáztam , igyekeztem sokat inni stb jobb is lett kicsit és a semmiből estére begörcsöltem.2 éve volt már vesekövem vagy homokom ami távozott hasonló fájdalom csak most sokkal erősebb.

Egyáltalán biztos , hogy vesekő?

Nektek milyen fájdalommal járt?



Orvoshoz csak holnap délután tudok menni munka után.



2019. febr. 18. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem évekkel ezelőtt volt, arra emlékszem, hogy mindkettő oldalon fájt igen, kisugárzott a fájdalom a másikra is. Nekem december végétől február elejéig tartott, akkor távozott a kő. De elméletileg ha elkezdesz vizet vedelni, akkor hamarabb is távozik (sőt, tuti), meg ha lépcsőzöl(igen, ezt a tanácsot a kórházi doki mondta, mint tuti recept(?)), illetve a sör is meggyorsítja az anyagcserét (ezt is doki javasolta(?)). De ugye amikor megmozdul a kő, az is fáj :c Én pl hánytam is rengetegszer a fájdalomtól, görcstől. Akkor múlt el teljesen, amikor távozott a kő, addig volt, amikor nem mozdult meg, akkor nem fájt, de átlagban inkább csak be voltam gyógyszerezve.

Onnantól lesz biztos, hogy vesekő, ha megtaláljátok ultrahangon...

Mindenképp menj dokihoz, mielőbbi jobbulást kívánok!:)

2019. febr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a lépcsőn ugrálást én is próbáltam az előbb (elég viccesen nézhetek ki közben) és sört is ittam egy dobozzal csak az a baj, hogy utálom az ízét.

De ha ezen múlik iszom még. Megnyugtató , hogy neked is kétoldali fájdalom volt mert ált.azt írják, hogy egyoldali fájdalom jellemző rá. Jaj remélem nekem hamarabb fog ürülni, szörnyű lehetett neked...

2019. febr. 18. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!