Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fenekemből tojásfehérje szerű...

Fenekemből tojásfehérje szerű folyás jött ki ez normális?

Figyelt kérdés

Bocsánat, hogy kicsit undi de próbáltam gusztusosan leírni azért, de ezt nézzétek el légyszi.

Most voltam wc-n és nem is kellett nagy WC-znem de éreztem, hogy mintha valami folyadék jönne ki belőle, olyan volt mintha tojásfehérje szerű lenne. Manapság van az,hogy olyan mintha hasmenésem lenne de csak ez a folyadék jön ki belőle. Meg mostanában eléggé szúró fájdalmat érzek a bikinivonalam körül, mintha bele nyilalna. Napokban pisilésnél is furán pisilek, először ugye kiürül, majd megtörlöm és felállok majd akkor érzem, hogy még folyik és vissza megyek majd megint pisilek pedig akkor olyan mintha befejeztem volna. Mitől van ez nekem mostanában? 22L



2021. febr. 12. 01:49
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Biztos, hogy a fenekedből meg a húgycsövedből jött, nem méhnyák volt az?
2021. febr. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1.Nem ez kifejezetten a fenekemből jött, pont amikor éreztem ott.

nem tudom.

2021. febr. 12. 02:36
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ez volt egyszer valami nagy zöldségevészet után, már nem tudom milyen zöldség volt, de pár nap és rendeződött. Fájni nem fájt egyáltalán.
2021. febr. 12. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont ugyanebben vagyok most és én is megijedtem!

Tegnap volt 1 hasmarsom, ma már nem,jobb volt, de a végével jött belőlem ilyesmi és eléggé megijedtem mi ez.

Neked mi okozta?

2021. febr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet végbél daganat tünetei is, inkább menj orvoshoz ha huzamosabb fenn áll.
2021. febr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!