Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vércukor mérőhöz tesztcsík...

Vércukor mérőhöz tesztcsík vásárlása?

Figyelt kérdés
Egy adott mérőhöz csak egy adott fajta tesztcsík jó vagy valami adat amire oda kell figyelni és lehet más márkát is használni hozzá? Ami nekem van tesztcsík csak egy ilyen adatot látok kód: 777. Mire kellene figyelni?

2021. febr. 12. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:

A különböző gyártók szeretnek minimális eltéréssel dolgozni, ami még belefér a szabványba, de úgy oldják meg hogy a saját termékkel tudd csak használni.

Ez már sajnos üzletpolitika.

2021. febr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyógyászati segédeszköz boltokban általában találsz minden géphez tesztcsíkot.
2021. febr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! arra gondoltam, hogy rendelek aliexpressről csíkot, mert az kb féláron van. ezek szerint akkor magát a gépet is onnan kéne rendelni, hogy csökkentsem a tesztcsík költségemet.. az a problémám, hogy a gépbe már annyira nem bízok.

Itthon 50 db csík (Ideal készülékhez) kb 3.000 Ft. Szerintem ez borsos nagyon, hiszen akár naponta többször is mérni kellene :(

2021. febr. 17. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!